Prezentacinis video filmas

Prezentacinis video filmas tampa nepakeičiama prekės ar paslaugos reklamos priemonė, kaip reklama spaudoje ar televizijoje.
Šis reklamos būdas dar naujovė mūsų šalyje, tačiau sparčiai ir pagrįstai užkariauja tvirtas pozicijas kompiuterinių technologijų rinkoje. Prezentacinio disko kūrimas ir tiražavimas dešimtį kartų pigesnis nei reklaminio klipo sukūrimas televizijoje, jau nekalbant apie TV eterio kainas jo demonstravimui, o informacijos pateikimas ir vaizdingumas daugeliu atvejų aukštesnis.
Prezentacinis video filmas susideda iš atskirų dalių, kuriose yra atitinkamai skyrių atliktų vientisame stiliuje ir sujungtų tarpusavyje specialiomis komandomis.
Multimedijinė prezentacija – tai pats geriausias būdas papasakoti apie savo kompaniją, jos teikiamas paslaugas ar pristatomą prekę. Ji visiškai skiriasi nuo tradicinės reklamos, nes turi visas šiuolaikines kompiuterinių technologijų panaudojimo galimybes.
Prezentacinio video filmo panaudojimo galimybės: jis galės pasitarnauti ir kaip prezentacinė dovanėlė, ir kaip geras pagalbininkas Jums ar Jūsų klientams.


Video filmo prezentacijos privalumas prieš kitokią reklamą:

· Video prezentacinis diskas palengvina dalyvavimą parodose, atliekant prekių ir paslaugų pristatymą multimedijiniu būdu.
· Video prezentacinio disko dėka pateikiama informacija lengviau įsisavinama.
· Vaizdinė, garsinė ir grafinė informacija pagyvina reklaminę medžiagą.
· Naudojimosi paprastumas: diskas pasileidžia automatiškai įdedate DVD ir žiūrite prezentaciją.
· Video prezentacinis diskas kaip reklaminė priemonė – papildomas argumentas kliento įtikinimui.
· Video diske patalpinta prezentacija suteiks galimybę Jūsų klientui greitai ir lengvai susipažinti su Jūsų vykdoma veikla ir gauti išsamią informaciją apie siūlomas prekes, jų techninius duomenis, padės sustiprinti formuojamą kompanijos įvaizdį.

Kokie prezentacinio video filmo sukūrimo terminai?

Video filmo sukūrimo laikas gali užtrukti nuo 1 savaitės iki 3 mėnesių.Tai priklauso nuo užsakovo išreikštų reikalavimų kūrybai, laiku pateiktos reikalingos medžiagos (tekstų, fotografijų, vaizdinės medžiagos fragmentų ir t.t).

_______________________________________________________________

KORPORATYVINIS VAKARĖLISNaujieji metai, Jūsų kompanijos gimtadienis, profesinė šventė, svarbūs įvykiai kompanijos veikloje (naujo filialo atidarymas, regiono atstovų suvažiavimas), mylimo šefo gimtadienis ir t.t. Visą filmuotą medžiagą mes sumontuosime į DVD video diską, kuris bus mielas prisiminimas kiekvienam darbuotojui apie praėjusią šventę ar puiki priemonė dalykinei informacijai pateikti.
_______________________________________________________________